Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 травня, 08:34:26

Гончарівські танкісти займаються плановою підготовкою згідно заходів повсякденної діяльності

28.01.2014   13:07

Деякі вітчизняні засоби масової інформації поширюють інформацію щодо залучення військовослужбовців Збройних Сил України до політичних акцій та протестів.

Командування 1-ї окремої танкової бригади запевняє, що весь особовий склад частини, техніка та озброєння знаходяться в пункті постійної дислокації. Військовослужбовці займаються плановою підготовкою згідно заходів повсякденної діяльності.

- 1-ша окрема танкова бригада, як і усі Збройні Сили України не втручатиметься в конфліктну ситуацію в країні. Військовослужбовці будуть суворо дотримуватись Конституції і законів України, які чітко прописують роль, функції і завдання Збройних Сил України - заявив командир частини полковник Андрій Грицьков.
Комбриг  наголосив, що з 15 січня, коли у Збройних Силах України розпочався новий навчальний рік, підрозділи частини продовжують у плановому режимі виконувати завдання за призначенням. Жодних позапланових заходів не проводиться.

- Відповідно до статті 17 та статті 37 Конституції України участь підрозділів Збройних Сил України у внутрішньополітичній боротьбі повністю виключається. Частина наших військовослужбовців може надавати лише допомогу у ліквідації наслідків стихійного лиха, що яскраво було продемонстровано у минулому році під час снігопадів, - підкреслив Андрій Грицьков.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 251 нових випадків COVID-19

Виявлено 251 нових випадків COVID-19 19:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 14 травня в області зафіксовано 251 новий випадок COVID-19.

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами 18:59

Про це повідомив речник патрульної поліції Чернігівської області Віталій Копистко. "Коли патрульні прибули на виклик щодо погрози вбивством людині в одній із квартир житлового будинку, агресивний чоловік пішов на них з ножами в обох руках. На вимогу покласти ножі він не відреагував, тож патрульні мусили застосувати зброю", - розповів пресофіцер.

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області 16:43

13 травня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбулось засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства.

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького 15:44

14 травня у Чернігівській ОДА відбулося вручення обласної щорічної Премії ім. Левка Ревуцького номінантам 2020 року.