Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 20:30:39

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

25.01.2014   10:52

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 24 січня по 08 годину 25 січня 2014 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 11 пожеж, з яких 1 - на об'єкті, 8 - в житловому секторі, 1 - інша, 1 - сміття.

1. Пожежа в житловому секторі Ніжинський район, с. Галиця 21.01.2014 року о 19 год. 40 хв.сталася пожежа літньої кухні. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 8 000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

2. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Бєлова 21 О 12 год. 13 хв. сталася пожежа у підвалі 8-ти поверхового житлового будинку. Вогнем пошкоджено майно та двері побутового приміщення. Причина - необережність при проведенні вогневих робіт працівниками ЖЕКу. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Новгород-Сіверський район, с. Буда-Вороб'ївська О 19 год. 10 хв. сталася пожежа господарчої будівлі . Вогнем знищено покрівлю по всій площі та перекриття на площі 15 кв. м. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

4. Пожежа на об'єкті Корюківський район, смт Холми О 19 год. 54 хв. сталася пожежа будинку культури, який знаходиться на балансі Холминської сільської ради. Вогнем знищено підлогу на площі 5 кв. м та перекриття на площі
4 кв. м. Ймовірна причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.

5. Пожежа в житловому секторі м. Носівка, вул. Робоча О 21 год. 35 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю на площі 2 кв. м, пошкоджено стіни на площі 10 кв. м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.

6. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Орджонікідзе О 22 год. 58 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни та майно. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.

7. Пожежа в житловому секторі Срібнянський район, с. Побочіївка, вул. Щорса, 36 О 23 год. 06 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 1,5 кв. м. Ймовірна причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 1 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15 000 грн.

8. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Гасичівка В 00 год. 00 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.

9. Пожежа сміття м. Бобровиця, вул. Незалежності (Площа) О 02 год. 45 хв. сталася пожежа сміття. Вогнем знищено дві автомобільні шини. Причина встановлюється. Збиток відсутній.

10. Пожежа м. Городня, вул. Чорноуса О 03 год. 45 хв. сталася пожежа безгосподарчої будівлі. Вогнем пошкоджено стіну на площі 3 кв.м. Причина, збитки та сума врятованого встановлюються.

11. Пожежа в житловому секторі Чернігівський р-н, с. Піски О 05 год. 19 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено будинок. Причина, збитки та сума врятованого встановлюються.

Інші повідомлення:

24.01.2014 року об 11 год. 15 хв. на 79 км автодороги Прилуки-Варва-Срібне-Обухів, Срібнянського району, автомобіль "MAN" (транспортував 500 голів поросят), не зміг подолати ділянку з крутим підйомом. Для буксирування вантажівки залучалось відділення 14 ДПРП
смт Срібне (5 чоловік особового складу на АЦ).

24.01.2014 року о 15 год. 15 хв. за адресою: Носівський район, с. Мрин, внаслідок технічної несправності стало неможливим підтримання робочого тиску у системі опалення ПТУ №33. Для підтримання нормальної роботи опалювальної системи залучалось відділення
17 ДПРП м. Носівка (2 чоловіки особового складу на АЦ). Ремонтні роботи заплановані на 25.01.2014 р.

Протягом доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 77 одиниць спеціальної техніки та 90 працівників, в тому числі на дорогах державного значення 71 одиниця спеціальної техніки та 82 працівники. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.