Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 20:01:13

Міліція перевірила отриману інформацію про підозрілі трупи в морзі

25.01.2014   10:13

До чергової частини Чернігівського МВ УМВС телефоном звернувся житель обласного центру, який повідомив, що, за його інформацією, до моргу Чернігівського 1-го патологоанатомічного відділення вночі нібито було доставлено 7 трупів з м. Києва.

Для перевірки цієї інформації було негайно направлено слідчо-оперативну групу міліції м. Чернігова.

Також до 1-го патологоанатомічного відділення прибув начальник штабу УМВС полковник міліції Сергій Бондар. На місці працівники міліції встановили, що в моргу на момент перевірки перебувають 18 трупів. Зокрема, 11 з них надійшли до моргу впродовж останніх трьох діб. Решта зберігаються понад місяць, а деякі й понад 2 місяці.

Сергій Бондар так прокоментував ситуацію:

- За попередніми даними перевірки, тілесні ушкодження має тільки один труп. Це громадянин, вбивство якого було скоєне 2 доби тому в м. Чернігові, в районі 2-го автовокзалу. За фактом того злочину було відкрите кримінальне провадження, яке наразі розслідується. Всі інші трупи тілесних ушкоджень не мають.

Тривале перебування семи покійників у морзі пояснюється тим, що у цих людей близькі родичі або не мають коштів на поховання померлих, або взагалі відмовились від цього. Щоб вирішити питання їх поховання, адміністрація моргу пише листи у відповідні інстанції для проведення поховання за бюджетні кошти.

Працівниками міліції направлено запит керівництву обласного бюро судово-медичних експертиз щодо надання правоохоронцям докладної інформації щодо кожного з трупів, які перебувають у моргу: прізвище, ім'я та по-батькові покійного, де ця людина мешкала, коли і ким доставлена до моргу, чи були в неї тілесні ушкодження і які саме, проведений або не проведений розтин. Офіційну довідку з цими відомостями працівники міліції отримають до кінця сьогоднішнього дня.

Принагідно полковник Бондар звернувся до громадян із закликом не вірити безоглядно у різні провокаційні заяви.

- Від подібних вигадок суспільство тільки страждає, а працівники міліції відволікаються від виконання своїх основних функцій задля перевірки чергової нісенітниці, - відзначив Сергій Віталійович.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.