Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 11:37:48

Міліція перевірила отриману інформацію про підозрілі трупи в морзі

25.01.2014   10:13

До чергової частини Чернігівського МВ УМВС телефоном звернувся житель обласного центру, який повідомив, що, за його інформацією, до моргу Чернігівського 1-го патологоанатомічного відділення вночі нібито було доставлено 7 трупів з м. Києва.

Для перевірки цієї інформації було негайно направлено слідчо-оперативну групу міліції м. Чернігова.

Також до 1-го патологоанатомічного відділення прибув начальник штабу УМВС полковник міліції Сергій Бондар. На місці працівники міліції встановили, що в моргу на момент перевірки перебувають 18 трупів. Зокрема, 11 з них надійшли до моргу впродовж останніх трьох діб. Решта зберігаються понад місяць, а деякі й понад 2 місяці.

Сергій Бондар так прокоментував ситуацію:

- За попередніми даними перевірки, тілесні ушкодження має тільки один труп. Це громадянин, вбивство якого було скоєне 2 доби тому в м. Чернігові, в районі 2-го автовокзалу. За фактом того злочину було відкрите кримінальне провадження, яке наразі розслідується. Всі інші трупи тілесних ушкоджень не мають.

Тривале перебування семи покійників у морзі пояснюється тим, що у цих людей близькі родичі або не мають коштів на поховання померлих, або взагалі відмовились від цього. Щоб вирішити питання їх поховання, адміністрація моргу пише листи у відповідні інстанції для проведення поховання за бюджетні кошти.

Працівниками міліції направлено запит керівництву обласного бюро судово-медичних експертиз щодо надання правоохоронцям докладної інформації щодо кожного з трупів, які перебувають у моргу: прізвище, ім'я та по-батькові покійного, де ця людина мешкала, коли і ким доставлена до моргу, чи були в неї тілесні ушкодження і які саме, проведений або не проведений розтин. Офіційну довідку з цими відомостями працівники міліції отримають до кінця сьогоднішнього дня.

Принагідно полковник Бондар звернувся до громадян із закликом не вірити безоглядно у різні провокаційні заяви.

- Від подібних вигадок суспільство тільки страждає, а працівники міліції відволікаються від виконання своїх основних функцій задля перевірки чергової нісенітниці, - відзначив Сергій Віталійович.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини