Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 16:01:16

Міліція перевірила отриману інформацію про підозрілі трупи в морзі

25.01.2014   10:13

До чергової частини Чернігівського МВ УМВС телефоном звернувся житель обласного центру, який повідомив, що, за його інформацією, до моргу Чернігівського 1-го патологоанатомічного відділення вночі нібито було доставлено 7 трупів з м. Києва.

Для перевірки цієї інформації було негайно направлено слідчо-оперативну групу міліції м. Чернігова.

Також до 1-го патологоанатомічного відділення прибув начальник штабу УМВС полковник міліції Сергій Бондар. На місці працівники міліції встановили, що в моргу на момент перевірки перебувають 18 трупів. Зокрема, 11 з них надійшли до моргу впродовж останніх трьох діб. Решта зберігаються понад місяць, а деякі й понад 2 місяці.

Сергій Бондар так прокоментував ситуацію:

- За попередніми даними перевірки, тілесні ушкодження має тільки один труп. Це громадянин, вбивство якого було скоєне 2 доби тому в м. Чернігові, в районі 2-го автовокзалу. За фактом того злочину було відкрите кримінальне провадження, яке наразі розслідується. Всі інші трупи тілесних ушкоджень не мають.

Тривале перебування семи покійників у морзі пояснюється тим, що у цих людей близькі родичі або не мають коштів на поховання померлих, або взагалі відмовились від цього. Щоб вирішити питання їх поховання, адміністрація моргу пише листи у відповідні інстанції для проведення поховання за бюджетні кошти.

Працівниками міліції направлено запит керівництву обласного бюро судово-медичних експертиз щодо надання правоохоронцям докладної інформації щодо кожного з трупів, які перебувають у моргу: прізвище, ім'я та по-батькові покійного, де ця людина мешкала, коли і ким доставлена до моргу, чи були в неї тілесні ушкодження і які саме, проведений або не проведений розтин. Офіційну довідку з цими відомостями працівники міліції отримають до кінця сьогоднішнього дня.

Принагідно полковник Бондар звернувся до громадян із закликом не вірити безоглядно у різні провокаційні заяви.

- Від подібних вигадок суспільство тільки страждає, а працівники міліції відволікаються від виконання своїх основних функцій задля перевірки чергової нісенітниці, - відзначив Сергій Віталійович.
 

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.