Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 вересня, 00:15:34

Вищий господарський суд підтримав позицію прокуратури у справі про стягнення пайового внеску

24.01.2014   10:02

Ухвалою Вищого господарського суду України від 23.01.2014 залишено в силі постанову Київського апеляційного господарського суду від 18.11.2013 у справі за позовом прокурора Бахмацького району в інтересах держави в особі Бахмацької міської ради до підприємства-забудовника про стягнення заборгованості зі сплати пайового внеску у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста в сумі понад 300 тис. грн.

Установлено, що житловий будинок у м. Бахмач введено в експлуатацію 07.11.2012, проте на час розгляду справи у суді пайовий внесок не сплачено.

Суд першої інстанції дійшов помилкового висновку про припинення зобов’язання відповідача у зв’язку з безпідставним урахуванням вартості збудованих відповідачем інженерних мереж, не переданих у комунальну власність.

За принципової та наполегливої позиції прокуратури незаконне рішення суду першої інстанції оскаржено до апеляційної інстанції, якою позов задоволено в повному обсязі.

Стан реального виконання прокуратурою області взято на контроль, оскільки такі надходження є одним із джерел наповнення місцевого бюджету.
 

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини