Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 22:20:52

В Чернігові міліція затримала чоловіка, який завдав ножових поранень трьом громадянам

20.01.2014   14:09

Звинувачуючи молоду співмешканку у всіх своїх бідах, зрілий чоловік завдав їй ножових поранень. В подальшому під руку різника потрапили знайомий жінки та її матір.

До Чернігівського міського відділу внутрішніх справ надійшло повідомлення, що на сходовій клітині одного з будинків міста отримали ножові поранення молода жінка та її знайомий.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського міськвідділу. Потерпілими виявилися 30-річна жінка та її знайомий. З тяжкими тілесними ушкодженнями обох було направлено до міської лікарні. Міліція почала пошуки підозрюваного - колишнього співмешканця жінки, старшого від неї на 26 років.

Як з'ясували правоохоронці, через різницю у віці співмешканці то розходилися, то сходилися знову. Під час чергової спроби розпочати стосунки чоловік звинуватив співмешканку у невірності і наніс їй декілька ножових поранень. Зазнав травм і знайомий жінки, який кинувся захищати її від колишнього. Отримала ножові поранення і мати співмешканки, яку розлючений чоловік зустрів на вулиці. Врятували жінку випадкові перехожі та теплий одяг.

Як розповів тимчасово виконуючий обов'язки начальника Чернігівського міського відділу внутрішніх справ Вадим Парфентьєв, працівники міліції швидко встановили особу і місце проживання «різуна», але той вдома та у знайомих не з'являвся, а переховувався в різних кутках міста. Проаналізувавши біографію і психологічний портрет чоловіка, досвідчені оперативники були переконані, що колишній співмешканець скоро знову захоче зустрічі з колишньою співмешканкою. Міліціонери встановили цілодобове чергування біля будинку потерпілої. Це дало свій позитивний результат. Одного вечора «різун» знову там з'явився, після чого був затриманий оперативниками.

В ході подальшої перевірки оперативники встановили, що майже 20 років тому чоловік був тричі засуджений. Один раз у вигляді позбавлення волі строком на 6 років за... спричинення тілесних ушкоджень своїй нареченій! А після звільнення з місць позбавлення волі він із нею одружився. Добиваючись взаємності від жінки, він так і не розлучився з офіційною дружиною.

Зараз чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За фактами спричинення тілесних ушкоджень відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження), санкція якої передбачає до 8 років позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини