Понад 300 військовослужбовців "Десни" взяли участь у святковій купелі з нагоди свята Хрещення Господнього
У селі Виползів, що поблизу селища Десна на Чернігівщині, відбулося святкування Водохреща військовослужбовцями 169-го Навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України.
Богослужіння на березі затоки Козаки річки Десна здійнив отець місцевого храму Ярослав. Після освячення священником річкової води розпочалая традиційна святкова купель. Морально підримати своїх близьких прийшли дружини, діти та родичі.
Тож на березі річки зібралося близько пятисот чоловік. Поряд обладнали намети для обігріву та встановили польову кухню.
Приклад підлеглим показав начальник навчального центру генерал-майор Ігор Танюцюра, який першим пірнув в холодну воду. До нього долучились офіцери командування частини та інші військовослужбовці.
Незважаючи на достатньо прохолодну воду, військовики сміливо занурювалися у річку, демонструючи власним прикладом свою відданість здоровому способу життя та козацьким традиціям українського народу. Протягом двох годин офіцери та контрактники пірнали у льодяну воду та розігрівались гарячим чаєм та кавою в обладнаних наметах.
- Купання на Водохреща стали щорічною доброю традицією для наших військовослужбовців, - розповів начальник фізичної культури і спорту навчального центру майор Владислав Суспо. – Вважається, що ця вода змиває всі гріхи людини. А як на мене, то це ще й гарний спосіб перевірити свою силу волі та духу. Довести рідним і знайомим, що ти сильна особистість та просто гарний спосіб розпочати день з позитивного заряду енергії.
Григорій МАЗУР
Як чернігівці сили у Десні набиралися можна почитати і подивитися тут.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.