Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 01:13:21

Ревізор у Чернігові - Оля Фреймут пробує пиво та самбуку. ВІДЕО

20.12.2011   20:31Агенцiя

Один з ресторанів цього міста неприємно здивував диким інтер'єром і напоями

Команда "Ревізора" продовжує розповідати правду про те, що таке сервіс по-українськи. Приїхавши в Чернігів, журналісти проекту були здивовані контрастом: краса стародавньої архітектури та природа міста абсолютно не поєднувалася з місцевими готелями та закладами.

 - Таке відчуття, що ремонт у готелях не робили, напевно, з часів їхньої будівлі. Обслуговування в ресторанах теж залишає бажати кращого, відсутня культура їжі, - каже Ольга Фреймут.

Але найбільше команду "Ревізора" вразив ресторан, інтер'єр якого Ольга назвала піратським.

 - Ми так і не змогли зрозуміти, це був гриль-бар, кафе-бар або ресторан. В інтер'єрі закладу поєднується непоєднуване: Японія, Великобританія, жлобство, базар. А напої - це взагалі окрема історія. Такого ми ще не бачили! - Каже ведуча програми Ольга Фреймут.

Дивіться у новому випуску "Ревізора", як найбільший готель Чернігова шокував Олю Фреймут жахливими подарунками в номері, а ресторан - дивним меню. Крім того, дивіться "Ревізорі" результати перевірки декількох служб доставки піци в Чернігові.

А в цей час ресторан Лаванда завжди радий прийняти відвідувачів та пригостити їх французькою їжою.


 

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини