Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 10:30:22

"Продавати старий корпус лікарні ніхто не збирається"

18.01.2014   16:24Агенцiя

Так прокоментував чутки щодо можливого продажу старого корпусу першої лікарні її головний лікар Андрій Жиденко.

Із початком нового року до нашої редакції посипалися дзвінки. Читачі цікавилися: чи правда, що старий корпус першої міської лікарні продають, неврологію переводять до дев’ятиповерхівки, а лор-відділення взагалі закривають?

Щоб прояснити ситуацію, «Відомості» звернулися до головного лікаря міської лікарні № 1 Андрія Жиденка.

— Отоларингологічне та неврологічне відділення працюють у звичайному режимі, — заспокоїв Андрій Михайлович. — Але трохи скорочена кількість місць в отоларингології: було 50, стало 40, але ні на кількості медперсоналу, ні на якості надання медичної допомоги це не позначиться. Неврологія у нас завжди працює з великим навантаженням, тому скорочення ліжко-місць там взагалі не планується.

Заперечив головний лікар і чутки щодо продажу чотириповерхового корпусу лікарні № 1 та «великого переселення» відділень до дев’ятиповерхового. «Корпус продавати ніхто не планує. Всі відділення, що там містяться, працюють у штатному режимі», — дивується чуткам Андрій Жиденко.

Він також нагадав, що старий корпус лікарні збудований на початку XIX сторіччя і є пам’яткою архітектури, тож знаходиться під захистом держави. Тому продавати чи перебудовувати цю споруду можна лише за погодженням із органами охорони культурної спадщини.


http://vid.cn.ua/content/view/9814/65/

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 8 березня по 8:00 9 березня 2021 року.

Рух (Львів) – Десна (Чернігів) 0:4

Рух (Львів) – Десна (Чернігів) 0:4 08:17

Голи: Чепурненко, 21, Картушов, 43, Будківський, 63 (з пенальті), Гуцуляк, 65.

Вручаються підозри службовим особам лісогосподарського підприємства, які які своїми діями завдали збитків держави на суму понад 2,5 млн грн

Вручаються підозри службовим особам лісогосподарського підприємства, які які своїми діями завдали збитків держави на суму понад 2,5 млн грн 07:56

Під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури слідчим відділом УСБУ в Чернігівській області розслідується кримінальне провадження за фактами зловживання владою або службовим становищем, а також службової недбалості з боку службових осіб агролісогосподарського підприємства, розташованого на території Сновськогї громади (ч. 2 ст. 364 , ч.1 , ч. 2 ст. 367 КК України).