Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 17 січня по 08 годину 18 січня 2014 року

МНС
Протягом доби зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.
Пожежа в житловому секторі м. Щорс, пров. Кримського 17.01.2014 року о 07 год. 15 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, перекриття та майно. Причина встановлюється. Збиток - 40 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.
Інші повідомлення:
17.01.2014 року о 09 год. 40 хв., у зв¢язку з проходженням льоду по р. Десна, тимчасово розведено понтонний міст в напрямку м. Новгород-Сіверський - с. Бирине. Внаслідок цього порушено автотранспортне сполучення між м. Новгород-Сіверський та с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне, Новгород-Сіверського району. Автотранспортне сполучення можливе через міст м. Шостка, Сумської області.
Протягом чергової доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 104 одиниці спеціальної техніки та 120 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.