Завдяки втручанню прокуратури на Чернігівщині повернуто 2000 га до державної власності
Стан додержання законності при використанні земель — один із пріоритетних напрямків прокурорської діяльності.
Минулого року завдяки принциповій позиції органів прокуратури Чернігівщини до державної і комунальної власності повернуто та попереджено незаконне відчуження майже 2 тис. га земель.
Зокрема, в ході прокурорської перевірки у Сосницькому районі встановлено, що місцева районна державна адміністрація, вийшовши за межі наданих повноважень, всупереч вимогам Закону «Про місцеві державні адміністрації» та Земельного кодексу України надала дозволи для виготовлення документації щодо передачі земельних ділянок площею понад 1200 га вартістю понад 7 млн. грн. господарюючим суб’єктам в оренду.
За поданням прокуратури розпорядженням Сосницької райдержадміністрації вказані розпорядження скасовано. Землю повернуто у державну власність
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.