Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 14:58:38

Понад 1200 громадян побували на особистому прийомі керівників прокуратури Чернігівської області

16.01.2014   10:06

Керівництвом прокуратури області відповідно до вимог ст.22 Закону України «Про звернення громадян» значна увага приділяється особистому прийому мешканців нашого регіону, в тому числі за місцем їх роботи та проживання.

В 2013 році виїзди здійснено майже до всіх районів області. Прийнято 1222 громадянина, з яких 161 – прокурором області.

Всі скарги громадян, подані на особистому прийомі прокурору області та його заступникам, перебувають на контролі до остаточного їх вирішення. За наслідками прийому вживаються вичерпні заходи щодо задоволення обґрунтованих звернень і реального поновлення порушених прав.

Як приклад, під час виїзду до міста Корюківка на прийом до заступника прокурора області Підгайного О.С. звернувся мешканець районного центру, який постраждав від злочину, із скаргою на невиплату коштів за рішенням суду. Під час прийому та при подальшій перевірці з’ясувалося, що за вироком Корюківського районного суду громадянина П. засуджено за злочин проти власності та його звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням. Встановлені обмеження, визначені ст.76 КК України, та стягнуто на користь потерпілого збитки в сумі 5 тис.гривень. Однак, на протязі тривалого часу засуджений збитки потерпілому корюківчанину не відшкодував.

За дорученням прокуратури області проведено перевірку виконання засудженим обов’язків, покладених на нього вироком суду, в тому числі  в частині стягнення збитків на користь потерпілого. З’ясовано, що він не виконує покладені на нього обов’язки та дійсно збитки потерпілому не відшкодовує, жодних заходів для цього ним не вживається.

Кримінально-виконавчою інспекцією Корюківського району Управління державної пенітенціарної служби України в області до суду направлено  подання про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням. Рішенням суду, яке набрало законної сили, подання КВІ задоволено та засудженого буде направлено для відбування покарання у місця позбавлення волі на три роки, де він буде працевлаштований та на користь потерпілого з нього стягуватимуться кошти.
Крім того, за прокурорського втручання активізовано роботу відділу ДВС Корюківського райуправління юстиції та потерпілому частково відшкодовані кошти.
 

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.