Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 січня, 11:44:21

Понад 1200 громадян побували на особистому прийомі керівників прокуратури Чернігівської області

16.01.2014   10:06

Керівництвом прокуратури області відповідно до вимог ст.22 Закону України «Про звернення громадян» значна увага приділяється особистому прийому мешканців нашого регіону, в тому числі за місцем їх роботи та проживання.

В 2013 році виїзди здійснено майже до всіх районів області. Прийнято 1222 громадянина, з яких 161 – прокурором області.

Всі скарги громадян, подані на особистому прийомі прокурору області та його заступникам, перебувають на контролі до остаточного їх вирішення. За наслідками прийому вживаються вичерпні заходи щодо задоволення обґрунтованих звернень і реального поновлення порушених прав.

Як приклад, під час виїзду до міста Корюківка на прийом до заступника прокурора області Підгайного О.С. звернувся мешканець районного центру, який постраждав від злочину, із скаргою на невиплату коштів за рішенням суду. Під час прийому та при подальшій перевірці з’ясувалося, що за вироком Корюківського районного суду громадянина П. засуджено за злочин проти власності та його звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням. Встановлені обмеження, визначені ст.76 КК України, та стягнуто на користь потерпілого збитки в сумі 5 тис.гривень. Однак, на протязі тривалого часу засуджений збитки потерпілому корюківчанину не відшкодував.

За дорученням прокуратури області проведено перевірку виконання засудженим обов’язків, покладених на нього вироком суду, в тому числі  в частині стягнення збитків на користь потерпілого. З’ясовано, що він не виконує покладені на нього обов’язки та дійсно збитки потерпілому не відшкодовує, жодних заходів для цього ним не вживається.

Кримінально-виконавчою інспекцією Корюківського району Управління державної пенітенціарної служби України в області до суду направлено  подання про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням. Рішенням суду, яке набрало законної сили, подання КВІ задоволено та засудженого буде направлено для відбування покарання у місця позбавлення волі на три роки, де він буде працевлаштований та на користь потерпілого з нього стягуватимуться кошти.
Крім того, за прокурорського втручання активізовано роботу відділу ДВС Корюківського райуправління юстиції та потерпілому частково відшкодовані кошти.
 

Останні новини Чернігівщини

Від 15 січня розгорнуто пункт обігріву в Ніжині

Від 15 січня розгорнуто пункт обігріву в Ніжині 11:19

15 січня міською комісією з питань ТЕБ та НС прийнято рішення про розгортання пунктів обігріву на період значного зниження температури (від -10 С і нижче) і забезпечення їх продуктами харчування, одноразовим посудом, паливом та іншими предметами першої необхідності.

У Прилуках працюють пункти обігріву

У Прилуках працюють пункти обігріву 10:47

Цієї зими в Прилуках, як і кожного року, при сильних морозах працюватимуть пункти обігріву. Їх перелік затверджений рішенням міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 листопада 2020 року.

У Чернігові облаштували три стаціонарних пункти обігріву, один з них - цілодобовий

У Чернігові облаштували три стаціонарних пункти обігріву, один з них - цілодобовий 10:36

Цієї зими в Чернігові, як і кожного року, при сильних морозах працюватимуть пункти обігріву. Їх перелік затверджений рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічнох безпеки та надзвичайних ситуацій.

Мінрегіон провів першу в 2021 році селекторну нараду з облдержадміністраціями

Мінрегіон провів першу в 2021 році селекторну нараду з облдержадміністраціями 10:26

Реалізація програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році, готовність оновлених приймальних відділень лікарень, створення безбар’єрного середовища у регіонах України, а також питання, пов’язані з реорганізацією РДА - основні теми селекторної наради, яку провів Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Чернігівська бібліотекарка представила збірку фантастичних новел про рідне місто

Чернігівська бібліотекарка представила збірку фантастичних новел про рідне місто 10:06

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського триває представлення нових книжок у рамках конкурсу «Книга року-2020». Через карантинні обмеження презентації проходять у режимі відеозапису.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини