На Чернігівщині міліція вилучила у наркоторгівців два 40-літрові бідони з марихуаною
В ході досудового розслідування кримінального провадження відносно групи осіб, яка займалася незаконним збутом та поставкою марихуани до Сумської області, міліція Чернігівщини вилучила 12 кілограмів особливо небезпечного наркотику.
Працівники Новгород-Сіверського РВ УМВС України в Чернігівській області спільно з працівниками відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Управління МВС в області провели вдалу спецоперацію, в ході якої затримали жінку-наркокур'єра. Вона якраз перевозила до Сумської області близько кілограма марихуани. В подальшому оперативники затримали ще двох наркоторгівців.
Як розповів заступник начальника УМВС України в Чернігівській області Олексій Литвинко, під час санкціонованих обшуків в одному з сіл Новгород-Сіверського району в спеціально обладнаних схованках було знайдено два 40-літрові бідони, заповнені пакетами з марихуаною, загальною вагою майже 9 кілограмів.
В результаті проведених заходів працівники міліції вилучили з незаконного обігу 12 кілограмів особливо небезпечного наркотичного засобу марихуани. Члени злочинної групи затримані, їм повідомлено про підозру у вчиненні тяжкого злочину за частиною 3 статтею 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) - караються позбавленням волі на строк від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.