В Чернігові міліція затримала кредитну шахрайку
Працівники сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю Чернігівського міськвідділу УМВС «на гарячому» затримали 37-річну чернігівку, яка за підробленим паспортом отримала в банках міста кредитів на 7 тисяч гривень.
Отримані гроші жінка швидко витрачала, а потім знову йшла до банку за черговим кредитом, адже заробіток за місцем її постійної праці її не влаштовував.
Як розповів тимчасово виконуючий обов'язки начальника Чернігівського міського відділу внутрішніх справ Вадим Парфентьєв, шахрайка і до затримання вела не досить добропорядний спосіб життя. Користуючись статусом розлученої жінки, яка виховує двох дітей, вона напозичалася у знайомих та рідних грошей, але й не думала їх повертати. Та з цього приводу до міліції ніхто не звертався, адже суми позичок були незначні. Коли ж позичати стало ні в кого, жінка вирішила звернутися до банку за більш вагомою сумою.
В подальшому в ході перевірки працівники міліції встановили, що затримана ніколи проблем із законом не мала, працювала на ринку реалізатором. У своєї напарниці спритна шахрайка викрала паспорт, а потім досить вміло переклеїла в ньому фото. З підробленим документом рушила до банку, де отримала 5 тисяч гривень кредиту. Через деякий час в іншому банку отримала ще 2 тисячі. Міліція затримала спритницю, коли та отримала третій кредит в сумі 900 гривень. Жінка звернулася по чергову позику до кредитної спілки, де і була затримана працівниками міліції.
Вадим Парфентьєв повідомив, що відносно жінки відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів), санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20
У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.
На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39
У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.
На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47
Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.