Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 12:48:22

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" прикордонники вилучили БМВ

10.01.2014   10:00

8 січня в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі» на в’їзд в Україну під керуванням 28-річного громадянина Російської Федерації прибув автомобіль «БМВ Х5» 2010 року випуску.

Під час проведення ідентифікації  транспортного засобу у прикордонного наряду виникла підозра щодо дійсності свідоцтва на реєстрацію.

Для проведення поглибленого огляду автомобіля його перевели із смуги руху «зелений коридор» на «червоний».

Під час здійснення перевірки комісією встановлено, що бланк свідоцтва про реєстрацію відповідає встановленому зразку, але разом з тим в самому документі містяться ознаки численних підробок.

За допомогою спеціального приладу встановлено, що практично всі захисні елементи документу підроблені.
Після проведення відповідних слідчих дій, громадянина Російської Федерації та автомобіль передано до Ріпкінського РВ УМВС в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.