Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 17:34:09

Офісних крадіїв міліціонери затримали з краденим телевізором

10.01.2014   09:46

Працівники Чернігівського міськвідділу міліції «по гарячих слідах» затримали двох чернігівців, які займалися викраденням речей з офісів та приміщень.

Викрадені речі злочинці збували на ринках міста за безцінь. Крали ноутбуки, комп'ютери і телевізори, не нехтували й особистими речами офісних працівників.

Як розповів тимчасово виконуючий обов'язки начальника Чернігівського міського відділу внутрішніх справ Вадим Парфентьєв, повідомлення про крадіжку надійшло вночі від сторожа одного з розважальних закладів міста. Він повідомив, що двоє невідомих шляхом віджиму вікна проникли до закладу та викрали плазмовий телевізор. Сторож їх помітив і намагався затримати, але невідомі почали погрожувати фізичною розправою. Та й сили були не рівні - двоє проти одного.

Викрадачі втекли, а сторож зателефонував до міліції. За орієнтуванням оперативного чергового Чернігівського міського відділу УМВС район можливого пересування зловмисників був перекритий автопатрулями та пішими нарядами міліції. Під час пошуків зловмисників в гаражах правоохоронці побачили двох чоловіків з телевізором, які були схожі за прикметами на викрадачів. Чоловіків затримали.

В подальшому в ході перевірки співробітники міліції встановили, що затримані, 34-річний та 26-річний мешканці Чернігова, ніде не працювали і вживали наркотики. Це і спонукало їх до скоєння крадіжок. Вночі вони ходили по місту, видивлялися офісні приміщення на перших поверхах, в яких за допомогою фомки можна було виламати вікна та грати. Потрапивши до приміщення, злодії викрадали все, що можна було винести. Як з'ясували правоохоронці, на рахунку кримінального дуету майже 20 крадіжок.

Вадим Парфентьєв повідомив, що відносно викрадачів відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
 

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини