Заробітчани мандрують на північ
По завершенню Новорічних свят потягнулися до роботи і заробітчани. Головною ціллю таких мандрів останнім часом для них стала Російська Федерація.
Ось і цього разу 7 січня на ділянці відділу прикордонної служби "Грем'яч", під час перевірки лінії державного кордону, дільничними інспекторами прикордонної служби на протязі однієї години за спробу незаконного перетинання державного кордону затримано 34-річного громадянина самопроголошеної Придністровської Молдавської Республіки, з паспортом громадянина СССР та 28-річну громадянку Республіки Молдова.
В ході співбесід з ними, встановлено, що з Одеси до Грем'яча, найпівнічнішого населеного пункту України, ці громадяни добиралися разом, а от порушувати державний кордон вирішили поодинці, рахуючи, що так буде легше обдурити прикордонників.
Однак не розрахувавши, що не зважаючи на святковий день прикордонники будуть їх чекати, обоє швидко потрапили до прикордонного підрозділу, де за спробу порушення держкордону обох притягнули до адміністративної відповідальності.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.