У "Десні" до військовослужбовців на вечерю завітали пастухи з царями
З нагоди Різдва Христового до військовослужбовців 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині завітав справжній вертеп.
У їдальні, де на Святвечір зібралися близько трьохсот військовослужбовців строкової та контрактної служби, представники церковного хору Святогаврилівського храму Чернігівської єпархії показали виставу та заспівали різдвяних колядок.
- За християнським звичаєм ми разом з солдатами помолилися та скуштували куті, - повідомив протоієрей Ярослав Малетич, – Дуже приємно було бачити щирі та відкриті посмішки юнаків під час дітячих вітань.
Олександр Штупун
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.
13 січня: цей день в Україні і світі 08:57
День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression