Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 15:16:28

Чим живе сьогодні Носівський район

09.01.2014   10:42Агенцiя

Голова райдержадміністрації Анатолій Красносільський розповідає, що за рік на вулицях сіл та селищ району додатково засвітилось 1200 ліхтарів. Дрібниця, звісно, але це також досягнення.

Носівський район

Носівський район

Більше 100 робітників працює на Носівському хлібоприймальному підприємстві. Середня заробітна платня — близько чотирьох тисяч гривень. На сьогодні це одне із потужних виробництв Чернігівщини. «Носівське хлібоприймальне підприємство» за результатами загальнодержавного статистичного ранжування посіло почесне четверте місце. В планах — збільшення потужностей сушарок. Нині на підприємстві працюють не тільки із ячменем, але і з ріпаком, кукурудзою, пшеницею та соєю. Великий обсяг інвестицій спрямовано на доробку та зберігання зерна. У цьому році товариство освоїло більше 21 мільйона гривень. Це при тому, що за два попередні роки у розвиток матеріальної бази акціонерним товариством вкладено 50 мільйонів. Тож обсяги зберігання та доробки зерна зросли майже в три рази.

Не забувають на виробництві і про своїх працівників, при потребі робітники отримують безвідсоткові позики до 10-15 тисяч гривень. А ще акціонерне товариство ремонтує дороги, надає матеріальну допомогу лікарні та школі.

Сьогодні ТОВ НВКЦ “Прес” – одне з небагатьох підприємств району, яке потребує кваліфікованих інженерів, електрозварників, штампувальників, слюсарів. Тут виготовляють конвеєрні ролики для вугільних транспортерів, які працюють на шахтах Донбасу. Гірники охоче купують якісно виготовлені «ролики» для вугільних транспортерів. Співпрацює завод із Російською Федерацією.
Якість плюс ціна і є гарантією успіху виробництва. На заводі працює близько 100 людей. Робітників привозять автобусами із Носівки та Ніжина. Серед працівників заводу багато жінок. Співробітники носівського підприємства стабільно отримують заробітну плату і за хорошу роботу завжди мають відповідну винагороду.

Районний Будинок культури у Носівці нещодавно реконструювали. Вартість масштабної перебудови — близько трьох мільйонів гривень. Були використані як кошти із районного бюджету, так і з обласного. Робота успішно завершена завдяки підтримці голови облдержадміністрації Володимира Хоменка, народного депутата Івана Куровського.

Сьогодні Будинок культури із легкістю можна вважати храмом мистецтв. На базі закладу працює 18 різноманітних гуртків. Функціонують тут танцювальні, хорові колективи. Створено в Будинку культури і ляльковий театр. На базі Будинку культури існує справжній духовий оркестр. Професіоналізму та творчому натхненню носівських духовиків можна тільки позаздрити. Сьогодні працівники культури готують творчий звіт, присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. Творчий колектив будинку культури молодий. Аматори разом і пісні співають, і костюми нові виготовляють, і на гастролі їздять.

Підтримують у районі і дитячі навчальні заклади. Дитсадок «Барвінок» відвідує 347 дітлахів. Зрозуміло, що для такої кількості дітей необхідно мати відповідну кількість відремонтованих груп. І тому не дивно, що у дитячому садку поступово проводять капітальний ремонт. Нещодавно розпочала роботу дошкільна група навчально-виховного комплексу у селі Державінка.

У новому році у Носівському районі планують завершити будівництво школи, реконструювати районну лікарню, провести капітальні ремонти дахів Мринської амбулаторії та Держанівської школи. Однак найголовніше — не втратити ті позитивні напрацювання, які є як в економічному, так і в соціальному житті Носівського району.


http://chodtrk.com.ua/?p=12672
 

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини