Хід операції "Ялинка" на Чернігівщині
В області співробітниками міліції спільно з працівниками лісового господарства проводяться оперативно-профілактичні заходи щодо попередження та виявлення незаконних порубок хвойних дерев.
В ході проведення вказаних заходів відпрацьовуються лісові масиви, стихійні ринки, території мікрорайонів міст та інших місць стихійної торгівлі з метою виявлення та притягнення до відповідальності осіб, що порушують діюче законодавство в частині порубки та незаконної реалізації хвойних дерев.
Починаючи з грудня 2013 року до адміністративної відповідальності за вказані правопорушення було притягнуто 124 особи, у яких вилучено 1755 незаконно вирубаних хвойних дерев, на загальну сума близько 85 тисяч гривень.
Згідно кодексу України "Про адміністративні правопорушення" за незаконну порубку лісових культур (стаття 65 КУпАП) порушникам загрожує сплата штрафу в розмірі від 85 до 170 гривень, за знищення або пошкодження підросту в лісах (статті 66 КУпАП) тягне за собою штраф в розмірі від 17 до 51 гривень. Крім цього, "зеленим браконьєрам" необхідно буде сплатити додатково ще 25 гривень штрафу за кожне деревце.
При нанесенні значних збитків лісовому господарству та у випадках знищення декоративних хвойних насаджень в місцях розташування меморіальних та історичних комплексів порушникам загрожує і кримінальна відповідальність.
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.
Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03
Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:
У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59
14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.
Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.