За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області встановлені
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 31 кримінальному правопорушенню особи, які їх скоїли, встановлені, з них: 1 грабіж, 1 крадіжка колективного майна, 2 крадіжки індивідуального майна, 1 факт незаконного обігу наркотиків, 26 інших кримінальних правопорушень.

На території області виникла 1 пожежа, внаслідок якої 1 особа загинула.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 71 адмінпротокол, з них: 8 - за дрібне хуліганство, 43 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 20 водіїв, складено 123 адміністративні протоколи за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
Хвилина мовчання у Чернігові відтепер лунає в чотирьох мікрорайонах міста 08:47
У чотирьох мікрорайонах Чернігова щоранку о 9:00 годині відтепер оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання.

15 жовтня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1330 Російська агресія - Day 1330 Russian aggression
Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24
Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.
Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29
З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.