Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 червня, 01:20:14

За крок до “корони” “Міс у погонах”. ФОТО

19.12.2011   07:49Агенцiя

У 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що у смт Десна на Чернігівщині, стартував фінальний етап Всеармійського конкурсу “Міс “Десант”.

Конкурс, присвячений 20-й річниці Збройних Сил України, організували Центральний друкований орган Міністерства оборони України газета “Народна армія” спільно з Торговою маркою “Десант”.

За вихід у фінальну частину конкурсу протягом 7 місяців на сторінках газети “Народна армія” конкурували більше 40 конкурсанток (за попереднім відбором фотокарток журі конкурсу). При цьому своєрідний кастинг серед конкурсанток проводили самі читачі військового видання. Загалом на участь у конкурсі редакція отримала понад 300 фотозаявок від дівчат та жінок, які служать в Українському війську.

У фінал потрапило 7 конкурсанток, які набрали найбільшу кількість читацьких голосів: капітан медичної служби Олена Миколайчук (м. Вінниця), лейтенант медичної служби Тетяна Клочко (м. Київ), старшина медичної служби за контрактом Ольга Псарьова (м. Одеса), солдат військової служби за контрактом Марія Федорова (м. Феодосія), солдат військової служби за контрактом Ірина Іваник (м. Бережани), старший солдат військової служби за контрактом Олена Кольчак (м. Миколаїв) та солдат військової служби за контрактом Ольга Мельник (м. Львів).

Рух фіналісток до заповітного титулу найчарівнішої жінки в погонах розпочався з виконання ними навчальних вправ стрільб з пістолета Макарова та водіння автомобіля.

– Відчувається, що між учасницями фінального етапу конкурсу існує реальна здорова конкуренція, адже кожна з них намагається виконати вправи якнайкраще, демонструючи зарядженість на перемогу, – зазначив головний редактор газети “Народна армія” полковник Володимир Вирва.

Як він додав, інтрига в конкурсі зберігатиметься до 20 грудня, коли у Києві, у басейні Центрального спортивного клубу ЗС України тріумфаторку буде визначено остаточно після змагання з плавання.

А вже наступного дня, 21 грудня, ім’я переможниці Всеармійського конкурсу “Міс “Десант” буде оголошено у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України під час урочистої церемонії.

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.