Ліквідовано пожежі двох автомобілів ВАЗ 2106. ФОТО
22 грудня о 04:00 у м. Бахмач біля будинку по вул. Дружби сталася пожежа автомобіля "ВАЗ-21063", що належить 26-річному господарю.
Загоряння помітила мати власника транспортного засобу та зателефонувала до Служби порятунку "101". За 3 хвилин на місце пригоди прибули вогнеборці 14-ї державної пожежно-рятувальної частини обласного Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій.
Пінними стволами пожежу о 4:10 локалізовано, а о 4:40 ліквідовано. За словами господаря, невідомі особи облили задні колеса автомобіля горючою рідиною та підпалили. Вогнем пошкоджено салон автомобіля.
По факту пожежі правоохоронними органами проводиться розслідування.
Того ж дня о 15:03 до Служби порятунку "101" у Варвинському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного гаражу в с. Світличне.
На час прибуття вогнеборців будівля, де знаходився легковий автомобіль "ВАЗ-2106", була повністю охоплена вогнем. Під час ліквідації пожежі врятовано розташовані поруч житловий будинок та господарчу споруду.
Пожежа локалізована о 15:40, а о 16:55 ліквідована.
За попередніми даними, причиною її виникнення послужило коротке замикання електромережі. Вогнем пошкоджено автомобіль та покрівлю гаражу.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.