Податківці області привітали дітей зі святим Миколаєм
У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться у Хмільниці Чернігівського району, тимчасово проживають діти віком від 3 до 18 років, які опинилися у складних життєвих обставинах.
![](/uploads/6608-m.jpg)
З подарунками від Святого Миколая цей заклад відвідали керівники Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.
Мешканці центру – діти-сироти, а також з сімей, де батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків чи не можуть забезпечити належного виховання. Максимально вони перебувають там до 9 місяців, доки вирішиться їхня доля. Тож на цей період центр для кожного з них стає домівкою. До Дня Святого Миколая діти готувалися по-особливому. Замовляли бажання – іграшки, солодощі, новорічну ялинку.
В Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області дбають про такі дитячі заклади, щоденно виконуючи свої професійні обов’язки. А з нагоди Дня Святого Миколая прибули до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей з благодійною місією.
Заступник начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Іван Тумарченко розповів дітям про традиції цього свята, висловив найкращі побажання та вручив подарунки.
Гостей з Головного управління Міндоходів у Чернігівській області тут раді бачити і дорослі. Директор центру Ірина Коливошко висловила подяку від усього колективу. Від вихованців – за подарунки, від педагогічного колективу – за піклування про фінансування закладу.
- Головне управління Міндоходів у Чернігівській області дбає про наповнення бюджетів. А оскільки ми є бюджетною установою, то вчасно сплачені податки і збори – це стабільність нашого закладу, це наші зарплати… це наше життя, - розчулено додала вона.
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей розрахований на 50 місць. Нині там перебувають 42 дитини. Бюджетним фінансуванням передбачено 5-разове харчування, обладнані затишні кімнати для проживання, діти забезпечуються відповідно до сезону одягом та взуттям.
А головне завдання педагогічного колективу – соціальна та психологічна реабілітація, адаптація до сімейного оточення. У штаті закладу - п’ятеро психологів, які працюють не лише з дітьми, але за можливості - і з їхніми батьками.
Директор центру Ірина Коливошко каже, що до інтернатів звідси потрапляють одиниці, а найчастіше дітей усиновлюють, забирають в прийомні сім’ї та будинки сімейного типу.
Навчаються діти у місцевій школі. Директор хвалиться, що серед їхніх вихованців є і «стабільні хорошисти». Ми були свідками, як діти, повертаючись зі школи, поспішали розповісти їй про свої успіхи.
У Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей готуються до новорічних свят. Гуртом дбайливо прикрасили ялинку. Вже в очікуванні святкового концерту. Педагоги кажуть, що їхні вихованці талановиті – співають, читають вірші, успішно займаються в гуртках, які тут працюють. Найкращі роботи гуртківців можна побачити на стендах. А ще – на одному із стендів увагу привертають віршовані рядки:
Люби усіх довкола
Удома та у школі
І ця любов із неба
Повернеться до тебе.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.