Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 07:13:14

Держфінінспекцією в Чернігівській області за результатами ревізії бюджету м. Прилуки виявлено втрат майже на 1,5 млн грн.

19.12.2013   09:49Агенцiя

Фахівці Держфінінспекції виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 1485,0 тис.грн під час ревізії бюджету м.Прилуки, в ході якого охоплено контролем виконком Прилуцької міської ради, КЛПЗ «Прилуцька центральна міська лікарня, відділ освіти Прилуцької міської ради, комунальне підприємство «Міськсвітло», Прилуцьке управління Державної казначейської служби України Чернігівської області.

Найбільш поширеними фінансовими порушеннями, що були виявлені в ході ревізії бюджету, є:
- недоотримання доходів міським бюджетом в результаті неперерахування балансоутримувачами до бюджету належної частки орендної плати за користування об’єктами комунальної власності по укладених договорах – 159 тис. грн,
- неперерахування коштів від приватизації комунального майна до бюджету та акумулювання їх на рахунку органу, що контролює справляння надходжень до бюджету, на суму 356 тис. грн,
- неперерахування до міського бюджету суб’єктами господарювання коштів за тимчасове користування місцями розташування засобів зовнішньої реклами та замовниками будівництва пайового внеску на суму 84 тис. грн,
- покриття за рахунок коштів на утримання установ витрат сторонніх юридичних осіб на суму 83 тис.грн,
- нарахування та виплата заробітної плати з порушенням чинного законодавства –45 тис.грн,
- проведення зайвих виплат бюджетних коштів внаслідок завищення обсягу та вартості наданих послуг – 109 тис. грн,
- зайве виділення бюджетних коштів одержувачам внаслідок завищення бюджетних асигнувань – 88 тис. грн,
- покриття за рахунок коштів загального фонду видатків, які мають здійснюватись за рахунок спеціального фонду (без відновлення видатків загального фонду) – 220 тис. грн,
- завищення потреби в бюджетних коштах – 306 тис. грн,
- недоотримано власних надходжень бюджетною установою за надані платні послуги – 16 тис. гривень.

За результатами проведених контрольних заходів на 33 посадові особи складено протоколи про адміністративне правопорушення, притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності 19 посадових осіб, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.
Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.


Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 185 нових випадків COVID-19 19:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 вересня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 18:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 вересня в області щеплено першою та другою дозою 313 584 людини.

У Чернігові привітали машинобудівників 16:22

Напередодні професійного свята — Дня машинобудівника, що традиційно відзначається у четверту неділю вересня, — представників галузі привітали в Чернігівській облдержадміністрації голова ОДА В’ячеслав Чаус та перша заступниця голови облради Ніна Лемеш.

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій 15:58

Дорожники майже закінчили ремонт 25-кілометрової ділянки автошляху Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня, що починається від перехрестя з трасою Р-67 поблизу села Монастирище і проходить по території Лосинівської громади. Згодом фінішує нанесення розмітки, будуть доставлені усі технічні засоби організації та безпеки дорожнього руху. Готовність об'єкту — 98%.