Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 16 грудня по 08 годину 17 грудня 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 4 пожежі в житловому секторі. Травмовано 1 людину.
1. Пожежа в житловому секторі Чернігівський р-н, с. Нове О 19 год. 23 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено стіну на площі 3 кв.м. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі Носівський р-н, с. Ставок О 22 год. 50 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем господаря. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі м. Ічня, вул. Войкова О 23 год. 28 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено 5 кв. м стіни. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 3 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.
4. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Воровського О 01 год. 30 хв. сталася пожежа в 3-х квартирному житловому будинку. Вогнем пошкоджено диван в квартирі №1. Причина - необережність під час куріння господаря. Збиток - 1 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн. Внаслідок пожежі господар отримав опіки II ступеня верхніх кінцівок та був доставлений до опікового відділення обласної лікарні.
Події на водних об'єктах
14.12.2013 року о 14 год. 00 хв. в ставку с. Невкля Городнянського р-ну, місцевими жителями було виявлено та піднято на поверхню тіло гр. Я., 2006 р.н., мешканця с. Невкля, вул. Леніна. Причина смерті встановлюється.
Інші повідомлення:
Протягом чергової доби для забезпечення транспортного сполучення на дорогах у Чернігівській області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 16 одиниць спеціальної техніки та 24 працівники. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35
День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.