Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:26:05

У Чернігові прокуратура змусила взяти під охорону недобудований об’єкт, який споруджується за кошти бюджету

16.12.2013   13:43Агенцiя

Прокуратурою м. Чернігова внесено подання чернігівському міському голові про усунення порушень вимог природоохоронного законодавства.

Порушення, виявлені перевіркою прокуратури міста, полягають передусім у невиконанні багатьох заходів затвердженої міською радою Програми поліпшення екологічного стану м. Чернігова, запланованих на 2013 рік.

За 11 місяців цього року профінансовано лише чверть цих заходів. Як наслідок, не виконаними залишились коригування робочого проекту та проведення меліоративних робіт по ложу водосховища №1 на р. Стрижень, розчищення русла р. Стрижень на ділянці від пр. Перемоги до вул. Гетьмана Полуботка, поетапна заміна аварійних і фаутних насаджень, рекультивація біологічних ставків міських очисних споруд, розробка схеми санітарного очищення та прибирання міста, інвентаризація зелених насаджень, ремонт системи зливного водовідведення та реконструкція очисних споруд зливної каналізації та інші заходи.

Також у поданні прокурора йдеться про виявлення факту неналежного контролю за станом будівництва комплексу споруд на міському полігоні твердих побутових відходів у с. Масани. Спорудження установки для утилізації рідких токсичних побутових відходів там розпочате у 2012 році, але у вересні цього року воно призупинене підрядником через припинення оплати. У об’єкт вже вкладено понад мільйон гривень бюджетних коштів. Попри це, в кінці листопада, на час прокурорської перевірки, там не було вжито заходів зі збереження майна.

Недобудоване приміщення стояло не законсервоване, мало відкриті отвори в стінах, завезене обладнання не охоронялося.

На даний час подання прокурора знаходиться на розгляді. Вже відомо про вжиті заходи з охорони недобудованого об’єкта на полігоні відходів.

Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини