Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 листопада, 05:16:41

Рятувальники та активісти волонтерських і громадських організацій обговорили питання співпраці

16.12.2013   07:10

13 грудня у Чернігові відбувся Круглий стіл за участю керівництва Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, представників міського центру соціальних служб та активістів волонтерських і громадських організацій.

Під час засідання начальник Управління ДСНС полковник служби цивільного захисту Володимир Шулюк зазначив: “Організація населення в системі цивільного захисту, взаємодія з волонтерами – це питання, які актуальні в наш час, коли у світі збільшується кількість надзвичайних ситуацій (подій) різного характеру. На роботу з волонтерами звертає особливу увагу й керівництво нашої держави. Зокрема Президент України 02.09.2013 підписав Указ відповідно до якого на ряд відомств та міністерств покладаються функції стосовно реалізації в межах своєї компетенції державної політики у сфері волонтерської діяльності. Зараз волонтери, громадські організації все більше займають активну громадянську позицію у сфері попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій”.

Також рятувальники ознайомили волонтерів з інформацією про оперативний стан в області та основні надзвичайні ситуації, що можуть статися в області внаслідок погіршення погодних умов. На основі цього були узгоджені питання організації роз’яснювальної роботи серед населення в напрямку запобігання НС (проведення спільних рейдів, громадських заходів та акцій), надання допомоги малозахищеним верствам населення під час морозів (робота в пунктах обігріву, забезпечення медикаментами, теплим одягом, продуктами харчування), ліквідації наслідків НС, що не потребують професійної та спеціальної підготовки (розчистка завалів, русел річок, снігових заметів тощо). З цим було уточнено можливості волонтерських організацій щодо участі у ліквідації надзвичайних ситуацій, порядок оповіщення та збору їх членів.
 

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.