Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 07:20:19

Твори добро на радість людям!

14.12.2013   10:54Агенцiя

Багато років поспіль у Чернігівському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом існує славна традиція – допомагати тим, хто потребує турботи та уваги.

Чиновники різних рівнів дуже багато уваги приділяють необхідності вирішення соціальних проблем, але на практиці мало що виконується.

Своїм прикладом студенти нашого вузу хочуть звернути увагу на проблеми соціального захисту малозабезпечених верств населення міста Чернігова. 12 грудня 2013 року студенти, викладачі та співробітники взяли активну участь у проведенні благодійної акції «Студенти ЧІ МАУП – людям з обмеженими фізичними можливостями».

Згідно з даними територіального центру соціального обслуговування Деснянської районної ради у м. Чернігові адресну допомогу у вигляді продуктових пакетів отримали відповідно до списку такі підопічні центру:
1. Горбатенко Наталія Іванівна
2. Іванов Петро Олексійович
3. Литвинов Петро Миколайович
4. Настаченко Марія Сидорівна
5. Луценко Марія Андріївна
6. Сізов Сергій Євгенович


Прес-служба ЧІ МАУП

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини