Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 15:50:44

Новорічні турботи чернігівських лісівників

13.12.2013   15:27Агенцiя

З 9 до 13 грудня проходив Європейський тиждень лісу, проголошений Європейською економічною комісією ООН.

У рамках цього заходу Чернігівське ОУЛМГ провело прес-конференцію для місцевих ЗМІ, головна тема якої — охорона хвойних насаджень і реалізація новорічних сосен та ялин в передсвятковий період.

Журналісти зібралися в актовій залі облуправління, щоб поспілкуватися з лісівниками. Неабияке враження на представників засобів масової інформації справив прес-тур , під час якого вони побували в Горбачівському (Остерський держлісгосп) та Красилівському (Чернігівський держлісгосп) лісництвах і ознайомилися з пунктами продажу новорічних ялинок і сосен й декоративного садивного матеріалу. Дуже сподобався магазин «Лісовичок», що на трасі Київ-Чернігів.

Сюрприз очікував журналістів і в ДП «Городнянське лісове господарство»: гості із задоволенням оглянули плантацію новорічної сосни і стали учасниками відкриття павільйону «Лісовичок».

Відкриття цього спеціалізованого магазину — новорічний подарунок городнянських лісівників своїм землякам.

На цю гарну подію прибув весь колектив адміністрації держлісгоспу. Його директор Сергій Аніщенко привітав присутніх і подякував своєму попереднику Василю Тимку, сказавши, що будівництво «Лісовичка» — заслуга колишнього керівника ДП «Городнянське лісове господарство». Участь в урочистостях також взяли голова Городнянської райдержадміністрації Микола Силенко та перший заступник начальника Чернігівського ОУЛМГ, головний лісничий Юрій Пономаренко.

До послуг відвідувачів у «Лісовичку» і мед, і чорниці. А які чудові вироби з дерева, виготовлені лісівниками-умільцями!

Слід відмітити, що всі 11 державних лісогосподарських підприємств старанно підготувалися до зустрічі новорічного сезону і стали активними учасниками ялинкових базарів та ярмарків.

Новорічну зелену красуню можна придбати на території садиби кожного лісництва та на 14 облаштованих ялинкових базарах Чернігівського ОУЛМГ.

Добрянським, Чернігівським та Городнянським держлісгоспами організовані 3 торгівельні ялинкові пункти у Чернігові: на ринках «Нива», Центральний та неподалік Привокзального.

Зазначимо, що з кожним роком держлісгоспи збільшують площу створення плантацій новорічних ялинок. Якщо ще минулого року для них відводилося 41,1 га, то в нинішньому — 96,9 га.

Найбільше намітили продати лісових красунь — по 4 тис. шт.— Корюківский, Н.-Сіверський, Остерський, Прилуцький, Семенівський та Холминський держлісгоспи.

Новорічні ялинки коштують від 50 грн. — в залежності від росту. Реалізовуються вони і в контейнерах: вартість такої ялинки — від 100 грн.

Лісогосподарськими підприємствами управління заплановано продати близько 41 тис. шт. ялинок на суму 1 640 тис. грн. (Всі новорічні ялинки проходять радіологічний контроль, на них прикріплюється чіп).


Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.