Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 16:03:42

У Чернігові вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. ФОТОрепортаж

13.12.2013   15:14

У центрі міста – на Алеї героїв – пройшла церемонія покладання квітів до пам`ятного знаку "Героям Чорнобиля" з нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, що відзначається 14 грудня.

У церемонії взяли участь керівники області та міста – голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет, представники установ та підприємств, громадських організацій учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції, ліцеїсти Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

На заході були присутні близько 200 осіб.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих та померлих земляків, чиє життя забрала трагедія 26 квітня 1986 року.
В обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС проходять урочисті збори та святковий концерт.

ФОТОрепортаж Віктора Кошмала

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини