За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області встановлені
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 37 кримінальним правопорушенням особи, які їх скоїли, встановлені, з них: 17 крадіжок індивідуального майна, 2 збута наркотиків, 1 привласнення розтрата майна, 17 інших кримінальних правопорушень.

За порушення адміністративного законодавства в Чернігівській області складено 248 адмінпротокол, з них: 7 - за дрібне хуліганство, 118 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 22 водія, складено 130 адміністративних протоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень перехожому 09:12
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з управління карного розшуку обласної поліції «за гарячим слідом» затримали зловмисника, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень перехожому.
23 червня: цей день в Україні і світі 08:34
ДЕНЬ 1216 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1216 RUSSIAN AGRESSION
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.