Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 15:41:01

Відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників суду

13.12.2013   08:16

12 грудня з нагоди професійного свята – Дня працівників суду в апеляційному суді відбулися урочисті збори, в яких взяли участь в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Юрій Музика, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, керівники силових структур та відомств, представники суддівського корпусу та працівники судів області.

Вітаючи зі святом присутніх, Юрій Музика зазначив, що у громадянському суспільстві суд є дієвим механізмом захисту прав і свобод людини та інтересів держави. «Президент України Віктор Янукович бачить основним завданням держави побудову судової системи з висококваліфікованими суддями, які будуть приймати рішення на підставі закону та керуючись верховенством права. Саме від наполегливої та самовідданої праці суддівського корпусу держави залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою», - підкреслив в.о. заступника голови облдержадміністрації.

За дорученням голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка, з нагоди свята, Юрій Музика вручив відзнаки кращим служителям Феміди області.

У своєму вітальному слові Іван Коробка зазначив, що їх високий  статус закріплений положеннями Конституції, які визначають суд головним правовим механізмом вирішення конфліктів, захисту прав і свобод  громадян та інтересів держави. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників суду, Іван Коробка кращим з них вручив почесні грамоти обласної ради та нагрудні знаки до них.
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.