Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 16:50:19

Створення робочих місць – одне з головних завдань керівництва міста

13.12.2013   08:11

Заступник Чернігівського міського голови Віктор Бережний у рамках реалізації в місті завдань Президента України Віктора Януковича щодо стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць відвідав об’єкт будівництва 10-ти поверхового житлового будинку.

Будинок, що знаходиться на перетині вулиць 1-ої Гвардійської армії та Самострова, розраховано на 63 квартири, з магазинами промислових та продовольчих товарів у цокольному поверсі.

Його зводить будівельна компанія ТОВ «Основа-буд-7» по індивідуальному проекту з силікатної цегли з утепленням зовнішніх стін та декоративним оздобленням за замовленням комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради.

Заступник міського голови наголосив на важливості створення нових робочих місць. За його словами, у зв’язку з прийняттям закону про зайнятість у місті вже спостерігається певне скорочення чисельності безробітних. «За кожним із них стоять цілі родини, тому треба прагнути до створення нових робочих місць», - підкреслив В. Бережний. Він нагадав відому тезу: одне робоче місце в будівництві дає 5 – 7 робочих місць у суміжних сферах.

Такий же мультиплікаційний ефект мають і кошти, вкладені у будівництво. Адже з розвитком будівельної галузі будуть розвиватися: виробництво будівельних матеріалів, приладо- і машинобудування, металургія і металообробка, виробництво скла, деревообробна промисловість, транспорт, енергетика тощо.

Як зазначив представник будівельної компанії, на їхньому будівництві постійно створюються нові робочі місця, як на договірній основі, так і на постійній. Всі робітники соціально захищені.

В. Бережний сподівається, що Чернігів буде й надалі утримувати темпи розвитку будівництва – не лише житла, а й необхідної інфраструктури.
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.