Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 10:43:32

Створення робочих місць – одне з головних завдань керівництва міста

13.12.2013   08:11

Заступник Чернігівського міського голови Віктор Бережний у рамках реалізації в місті завдань Президента України Віктора Януковича щодо стимулювання підвищення зайнятості населення та створення нових робочих місць відвідав об’єкт будівництва 10-ти поверхового житлового будинку.

Будинок, що знаходиться на перетині вулиць 1-ої Гвардійської армії та Самострова, розраховано на 63 квартири, з магазинами промислових та продовольчих товарів у цокольному поверсі.

Його зводить будівельна компанія ТОВ «Основа-буд-7» по індивідуальному проекту з силікатної цегли з утепленням зовнішніх стін та декоративним оздобленням за замовленням комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради.

Заступник міського голови наголосив на важливості створення нових робочих місць. За його словами, у зв’язку з прийняттям закону про зайнятість у місті вже спостерігається певне скорочення чисельності безробітних. «За кожним із них стоять цілі родини, тому треба прагнути до створення нових робочих місць», - підкреслив В. Бережний. Він нагадав відому тезу: одне робоче місце в будівництві дає 5 – 7 робочих місць у суміжних сферах.

Такий же мультиплікаційний ефект мають і кошти, вкладені у будівництво. Адже з розвитком будівельної галузі будуть розвиватися: виробництво будівельних матеріалів, приладо- і машинобудування, металургія і металообробка, виробництво скла, деревообробна промисловість, транспорт, енергетика тощо.

Як зазначив представник будівельної компанії, на їхньому будівництві постійно створюються нові робочі місця, як на договірній основі, так і на постійній. Всі робітники соціально захищені.

В. Бережний сподівається, що Чернігів буде й надалі утримувати темпи розвитку будівництва – не лише житла, а й необхідної інфраструктури.
 

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.