У Ніжині проводять інвентаризацію дорожніх знаків і законність їх встановлення
Керівники комунальних структур зорганізували та проводять узаконення дорожніх знаків міста. Такі заходи, на їх думку, мають убезпечити рух транспорту та максимально зберегти людські життя.

Від так, дорожні знаки, які протирічять правилам дорожнього руху знімуть, скоріш за все. А тих «вказівників», яких не вистачає – довстановлять.
Поки що, проводять інвентаризацію лише на центральних дорогах міста – від вулиці Прилуцької, по Шевченка, Московській і до Борзнянського шляху.
Та, керівництво міста просить також врахувати й перевірити правильність розміщення знаків по всім автобусним маршрутам.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.