За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито 17 злочинів, з них: 1 вбивство, 1 тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть, 2 факти завдання тілесних ушкоджень, 5 крадіжок майна різних форм власності, 2 викрадення документів, 1 шахрайство, 1 незаконні дії щодо майна під арештом, 2 порушення правил безпеки дорожнього руху, 1 факт зайняття забороненими видами господарської діяльності, 1 злочин пов’язаний з незаконним обігом наркотиків.
На автошляхах області сталось 4 дорожньо-транспортних пригоди, внаслідок яких 4 особи травмовано.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у нетверезому стані затримано 26 водіїв з яких по Чернігову – 5, по Прилуках – 3, по Hіжину – 4, а також 7 скутеристів.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 188 адмінпротоколів, з них 14 – за дрібне хуліганство, 70 – за порушення правил дорожнього руху.
Співробітниками БПС складено 176 адмінпротоколів.
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).