Чернігівці зустрілися з народними депутатами
7 грудня о 13 годині на Красній площі Чернігова розпочалася зустріч з народними депутатами України
Повідомляє СГЗ УМВС України в Чернігівській області.
З чернігівцями зустрілися народні депутати: Валерій Дубіль, Руслан Марцинків, Сергій Аверченко, Лілія Гриневич, Руслан Князевич, Тетяна Слюз і Андрій Шевченко.
На зустріч прийшло близько 250 чернігівців та гостей міста. Міліція забезпечує охорону громадського порядку. Масове зібрання проходить без порушень.
ФОТО Олексія Француза з соцмереж
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.