Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 13:01:38

Понад 270 звернень розглянуто з проблем благоустрою міста

07.12.2013   12:27Агенцiя

Питання благоустрою міста перебуває під постійним контролем комунального підприємства міської ради «Дільниця з контролю за благоустроєм міста».

Звернення депутатів та посадових осіб міської ради, а також повідомлення мешканців міста 100 відсотків розглядаються та виконуються працівниками підприємства у встановлені терміни. В Дільниці працює 2 мобільні бригади, які здійснюють постійний контроль.
Всього за поточний рік розглянуто понад 270 звернень. Стосовно яких і були вжиті відповідні заходи.

Слід відмітити, що комунальному підприємству було б важко працювати без допомоги мешканці міста, які повідомляють про порушення. Працівники Дільниці одразу реагують на повідомлення і виявляють проблему. Після чого проводять бесіду з заявником, розбираються у ситуації і вживають відповідні заходи до порушників.

Робота служби з контролю за благоустроєм та екологічною безпекою міста спрямована не на технічне складання протоколів, а в першу чергу на досягнення результату з реального усунення порушень. При виявленні порушення завжди пропонується винним особам добровільно усунути наслідки порушення – виноситься приписи та визначається термін усунення. І лише при відмові виконати приписи, при неможливості усунення порушень складається протокол і направляється на розгляд адміністративних комісій районних рад, у засіданнях яких бере безпосередньо участь порушник. Так, для громадян міста сума штрафу складає до 1360 гривень, для посадових осіб та фізичних осіб підприємців до 1700 гривень.

Комунальне підприємство міської ради «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» звертається до всіх небайдужих, якщо бачите незаконне розміщення реклами, чи то знищення зелених насадження, чи проведення земельних робіт – телефонуйте на гарячу лінію: 97-47-45, 91-51-51 та 4-33-60.


Прес-служба КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

08:10

У житті іноді трапляється так, що перед людиною, яка шукає роботу, постає нелегкий вибір: погоджуватися на першу-ліпшу вакансію, хай навіть з меншими зарплатою і кар’єрною перспективою, чи чекати на якусь кращу пропозицію?

Благодійний фонд «Рокада» планує відновити до пів тисячі будинків в обласному центрі — роботи вже тривають 08:09

За підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців благодійний фонд «Рокада» поступово відновлює приватні будинки в Чернігові.

Чернігівські рятувальники завітали до маленьких школярів 08:07

Днями співробітники Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели урок із мінної безпеки для учнів молодшого класу загальноосвітньої школи №34, що в обласному центрі.

За тиждень на Чернігівщині виявлено 573 вибухонебезпечні предмети

За тиждень на Чернігівщині виявлено 573 вибухонебезпечні предмети 08:04

Триває розмінування території області. За минулий тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС 69 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 573 такі предмети.

Чернігівці дізналися про реліквії, що пов’язані зі Святителем Феодосієм і зберігаються в обласному історичному музеї 08:03

У Чернігові є легенда: поки мощі Святителя Феодосія перебувають у місті, його жителям не загрожують ні епідемії, ні голод, ні стихійні лиха.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини