Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 червня, 17:47:09

10 років – на сторожі здоров'я

17.12.2011   12:08Агенцiя

Роботу по наближенню кваліфікованої допомоги до населення неможливо уявити без моніторингу стану здоров'я жителів області, з'ясування факторів, що на нього впливають, вивчення тенденцій розвитку системи охорони здоров”я Чернігівщини, координації спільних дій медичних працівників по наданню спеціалізованої і невідкладної медичної допомоги.

А ще – без впровадження сучасних методів управління закладами охорони здоров'я і застосування нових інформаційних технологій, а також без виваженої, планомірної і обґрунтованої санітарно-просвітницької роботи.

У цьому суттєву допомогу медикам Чернігівщини надають працівники Обласного центру інформаційно-аналітичних технологій і пропаганди здорового способу життя, якому виповнилося 10 років від часу заснування.

Заклад створений 16-го грудня 2011-го року через об”єднання Обласного центру здоров”я і національного реєстру обласної лікарні.
На початку свого існування ОЦІАТ і ПЗСЖ стикнувся із багатьма здавалося б невирішуваними питаннями – забезпеченням кадрами, зокрема, спеціалістами медичного профілю, проблемою укомплектування відділу медичної та економічної статистики. Та поступово завдяки виваженій позиції з боку керівництва УОЗ ОДА, висококваліфікованих спеціалістів-управлінців, які очолювали заклад, вдалося налагодити поточку роботу центру.

У закладі на 90% оновлено парк апаратно-програмних комплексів, створено локальну мережу, придбано оргтехніку, поліпшено поліграфічну базу. Все це дозволило створити потужний сегмент у розгалуженій мережі єдиного медичного інформаційного простору Чернігівщини. Працівники центру, а їх на сьогодні налічується 75, вбачають своє головне завдання у проведенні якісної санітарно-просвітницькій роботі шляхом видання методичної літератури, санбюлетенів, заклику населення до здорового способу життя.

У структурі центру сьогодні створено відділи медичної та економічної статистики, відділ впровадження інформаційних технологій, пропаганди здорового способу життя, технічного нагляду, експертизи, АГС. Закладом забезпечується широке інформування населення та медичних працівників області про ризики для здоров”я, моніторинг матеріалів з охорони здоров”я у ЗМІ, супровід сайту УОЗ та поширення інформації про шляхи реформування медичної галузі.

ОЦІАТ і ПЗСЖ володіє найповнішими статистичними даними щодо стану здоров”я населення Чернігівщини, вивчає професійну думку медичних працівників щодо покращення надання допомоги жителям області.
З нагоди 10-річчя ОЦІАТ і ПЗСЖ в УОЗ ОДА відбулися урочисті збори за участю колективу установи, колишніх її працівників, керівників лікувально-профілактичних закладів.

Зокрема, начальник управління охорони здоров”я облдержадміністрації Галина Василькова подякувала його працівникам за сумлінну працю і наголосила – без центру неможливо уявити роботу медичної галузі Чернігівщини, адже він робить значний внесок у розвиток системи охорони здоров”я області. Кращих працівників закладу було нагороджено Почесними грамотами УОЗ ОДА.


Прес-служба Управління охорони здоров”я облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини