Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 19:20:06

Жителі Гончарівського поздоровили танкістів

06.12.2013   13:13

У селищі Гончарівському на Чернігівщині, військовослужбовці 1-ї окремої танкової бригади 8 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України урочисто відсвяткували 22-у річницю вітчизняного війська.

Офіцери провели уроки мужності з дітьми місцевої гімназії, розповіли школярам про історію та сучасність української армії, призначення бригади та її досягнення. Зокрема, танкісти частини в цьому році посіли друге місце у конкурсі на кращий танковий взвод Збройних Сил України, а реактивники - стали переможцями під час конкурсу на  кращу артилерійську батарею вітчизняної армії.

Також, учням старших класів провели екскурсію частиною, показали військову техніку та озброєння, кожен бажаючий міг уявити себе справжнім танкістом, сидячи в башті могутнього "Булата".

Заходи продовжилися у залі 20-го гарнізонного будинку офіцерів, де діти та цивільні співом, танцями та просто словами вітали військових з професійним святом. А командування бригади, в урочистій обстановці, вручило кращим з особового складу частини нагороди, цінні подарунки й чергові військові звання.

Олександр Штупун, фото Віталія Кирилова

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини