Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 березня, 10:39:40

День відкритих дверей для людей з інвалідністю

03.12.2013   09:31Агенцiя

28 листопада, напередодні Міжнародного дня інвалідів, у Чернігівському РЦЗ провели День відкритих дверей.

Під час заходу його учасники мали змогу отримати консультації фахівців служби зайнятості щодо надання статусу безробітного, правил виплати допомоги по безробіттю, можливості відкрити власну справу чи взяти участь у громадських роботах.

Того дня було проведено декілька семінарів за участю соціальних партнерів та роботодавців. Представники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й управління Пенсійного фонду України в Чернігівському районі розповіли присутнім про державні гарантії людям з інвалідністю, можливість здобути освіту за рахунок Фонду соціального захисту інвалідів, громадські організації Чернігівщини, які опікуються проблемами цієї категорії населення та перспективи поліпшення життя таких громадян.

У 2013 році на обліку в Чернігівському РЦЗ перебуває 33 людей з інвалідністю, з них 15 – працевлаштовано, 2 - отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 2 - брали участь у громадських роботах, 3 - опанували нову професію, 1 - отримав ваучер за професією «плодоовочівник».


Тетяна Квачан, Чернігівський РЦЗ

 

Останні новини Чернігівщини

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються електромонтери

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються електромонтери 10:37

Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує громадянам, які мають професійно-технічну, фахову передвищу або вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, безкоштовно отримати ваучер на навчання.

Парламент ухвалив законопроєкт, який засуджує та забороняє російську імперську пропаганду

Парламент ухвалив законопроєкт, який засуджує та забороняє російську імперську пропаганду 10:34

21 березня 2023 року Верховна Рада України ухвалила законопроєкт 7253, який після другого читання отримав назву «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж та 1 дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок цих подій 2 особи загинули та 3 особи постраждали.

24 березня: Цей день в Україні та в світі

24 березня: Цей день в Україні та в світі 10:20

ДЕНЬ 394 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 394 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська поліція розшукала зниклий пам’ятний знак та допомогла повернути його на місце: триває розслідування всіх обставин інциденту 13:48

Близько 8-ї ранку 22 березня до поліції надійшло повідомлення про зникнення на проспекті Миру в Чернігові кам’яного пам’ятного знаку, який має історично-культурну цінність.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини