Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 січня, 00:20:10

Призначено нового начальника Чернігівського військового гарнізону

02.12.2013   13:18Агенцiя

Відповідно до наказу командувача Сухопутних військ ЗС України від 20 листопада 2013 року №635 новим начальником Чернігівського гарнізону призначено обласного військового комісара полковника Костянтина Олексійовича Нікуліна.

Костянтин Нікулін

Костянтин Нікулін

Представляючись на нараді командирів військових частин ЗС України, установ Міністерства оборони та підрозділів інших силових відомств гарнізону, він висловив подяку командувачу Сухопутних військ за надану довіру і запевнив, що поставлені перед Чернігівським гарнізоном завдання будуть виконуватися з максимальною віддачею. Крім цього полковник Костянтин Нікулін представив присутнім своїх заступників та оновлений склад військових службових осіб Чернігівського гарнізону.

За його словами нове керівництво гарнізону продовжуватиме всі добрі справи започатковані своїми попередниками.

- Найближчим часом перед нами стоять важливі завдання щодо запровадження нових підходів, які б дозволили покращити ситуацію в повсякденній діяльності наших військовослужбовців. У такий спосіб ми зможемо зробити наших воїнів взірцем для місцевого населення, а, відповідно, армію - взірцем для всього суспільства. Разом із представниками органів місцевого самоврядування плануємо організувати ряд заходів для ветеранів Великої Вітчизняної війни. - наголосив полковник Костянтин Нікулін.

Звертаючись до учасників наради, полковник Костянтин Нікулін наголосив на тому, що командирам і начальникам усіх ланок необхідно приділяти велику увагу стану повсякденної діяльності та служби військ, вживати заходи щодо підтримання статутного порядку на території військових містечок, в казармах, штабах, парках, їдальнях, на об'єктах охорони та у місцях несення служби.

Слід додати, що згідно зі Статутом Збройних Сил України начальник гарнізону відповідає за підтримання військової дисципліни, організацію несення гарнізонної та вартової служб, за виконання заходів з бойової і мобілізаційної готовності, які пов'язані з виконанням загальногарнізонних заходів, забезпечення необхідних умов для повсякденного життя та підготовки військових частин Збройних Сил України, проведення гарнізонних заходів за їх участю, стан екологічної та пожежної безпеки, взаємодію з представниками центрального органу виконавчої влади з питань надзвичайних ситуацій. Крім того, начальник гарнізону зустрічає Президента України, Голову Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, Міністра оборони та начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України, які прибули до гарнізону та супроводжує їх.

Впродовж останніх років цю посаду за сумісництвом обіймали генерал-майор Анатолій Сиротенко, полковники Ігор Шпак та Сергій Полтавець.
 

Останні новини Чернігівщини

Приписне посвідчення: 17-річні чернігівці ставатимуть на військовий облік 16:18

Призов на строкову військову службу в Україні наразі не проводиться через воєнний стан, але ставати на облік до територіальних центрів комплектування все ж потрібно, зазначив на брифінгу Олег Гончарук 25 січня.

Поблизу Чернігова відкрили 30-метровий міст 16:14

Мешканці села Новий Білоус тепер зможуть зручніше діставатися до обласного центру.

За позовом прокурора до бюджету Коропської селищної ради надійде 150 тис. грн, сплачених за непоставлену техніку

За позовом прокурора до бюджету Коропської селищної ради надійде 150 тис. грн, сплачених за непоставлену техніку 15:53

Сосницьким районним судом задоволено позов прокурора про стягнення з двох фізичних осіб у солідарному порядку на користь Коропської селищної ради Новгород-Сіверського району 150 тис. грн завданих збитків.

Агровиробництво Чернігівщини знизилось на чверть

Агровиробництво Чернігівщини знизилось на чверть 15:50

Аграрії Чернігівської області попри значні виклики та втрати від війни достойно пройшли надважкий минулий рік.

Олена Костевич завоювала золото на міжнародного турніру H&N Cup з кульової стрільби 15:46

Чернігівська спортсменка Олена Костевич зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу міжнародного турніру H&N Cup з кульової стрільби, що проходить у німецькому Мюнхені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини