Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 17:47:23

Призначено нового начальника Чернігівського військового гарнізону

02.12.2013   13:18Агенцiя

Відповідно до наказу командувача Сухопутних військ ЗС України від 20 листопада 2013 року №635 новим начальником Чернігівського гарнізону призначено обласного військового комісара полковника Костянтина Олексійовича Нікуліна.

Костянтин Нікулін

Костянтин Нікулін

Представляючись на нараді командирів військових частин ЗС України, установ Міністерства оборони та підрозділів інших силових відомств гарнізону, він висловив подяку командувачу Сухопутних військ за надану довіру і запевнив, що поставлені перед Чернігівським гарнізоном завдання будуть виконуватися з максимальною віддачею. Крім цього полковник Костянтин Нікулін представив присутнім своїх заступників та оновлений склад військових службових осіб Чернігівського гарнізону.

За його словами нове керівництво гарнізону продовжуватиме всі добрі справи започатковані своїми попередниками.

- Найближчим часом перед нами стоять важливі завдання щодо запровадження нових підходів, які б дозволили покращити ситуацію в повсякденній діяльності наших військовослужбовців. У такий спосіб ми зможемо зробити наших воїнів взірцем для місцевого населення, а, відповідно, армію - взірцем для всього суспільства. Разом із представниками органів місцевого самоврядування плануємо організувати ряд заходів для ветеранів Великої Вітчизняної війни. - наголосив полковник Костянтин Нікулін.

Звертаючись до учасників наради, полковник Костянтин Нікулін наголосив на тому, що командирам і начальникам усіх ланок необхідно приділяти велику увагу стану повсякденної діяльності та служби військ, вживати заходи щодо підтримання статутного порядку на території військових містечок, в казармах, штабах, парках, їдальнях, на об'єктах охорони та у місцях несення служби.

Слід додати, що згідно зі Статутом Збройних Сил України начальник гарнізону відповідає за підтримання військової дисципліни, організацію несення гарнізонної та вартової служб, за виконання заходів з бойової і мобілізаційної готовності, які пов'язані з виконанням загальногарнізонних заходів, забезпечення необхідних умов для повсякденного життя та підготовки військових частин Збройних Сил України, проведення гарнізонних заходів за їх участю, стан екологічної та пожежної безпеки, взаємодію з представниками центрального органу виконавчої влади з питань надзвичайних ситуацій. Крім того, начальник гарнізону зустрічає Президента України, Голову Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, Міністра оборони та начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України, які прибули до гарнізону та супроводжує їх.

Впродовж останніх років цю посаду за сумісництвом обіймали генерал-майор Анатолій Сиротенко, полковники Ігор Шпак та Сергій Полтавець.
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.