Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 квітня, 17:57:10

Призначено нового начальника Чернігівського військового гарнізону

02.12.2013   13:18Агенцiя

Відповідно до наказу командувача Сухопутних військ ЗС України від 20 листопада 2013 року №635 новим начальником Чернігівського гарнізону призначено обласного військового комісара полковника Костянтина Олексійовича Нікуліна.

Костянтин Нікулін

Костянтин Нікулін

Представляючись на нараді командирів військових частин ЗС України, установ Міністерства оборони та підрозділів інших силових відомств гарнізону, він висловив подяку командувачу Сухопутних військ за надану довіру і запевнив, що поставлені перед Чернігівським гарнізоном завдання будуть виконуватися з максимальною віддачею. Крім цього полковник Костянтин Нікулін представив присутнім своїх заступників та оновлений склад військових службових осіб Чернігівського гарнізону.

За його словами нове керівництво гарнізону продовжуватиме всі добрі справи започатковані своїми попередниками.

- Найближчим часом перед нами стоять важливі завдання щодо запровадження нових підходів, які б дозволили покращити ситуацію в повсякденній діяльності наших військовослужбовців. У такий спосіб ми зможемо зробити наших воїнів взірцем для місцевого населення, а, відповідно, армію - взірцем для всього суспільства. Разом із представниками органів місцевого самоврядування плануємо організувати ряд заходів для ветеранів Великої Вітчизняної війни. - наголосив полковник Костянтин Нікулін.

Звертаючись до учасників наради, полковник Костянтин Нікулін наголосив на тому, що командирам і начальникам усіх ланок необхідно приділяти велику увагу стану повсякденної діяльності та служби військ, вживати заходи щодо підтримання статутного порядку на території військових містечок, в казармах, штабах, парках, їдальнях, на об'єктах охорони та у місцях несення служби.

Слід додати, що згідно зі Статутом Збройних Сил України начальник гарнізону відповідає за підтримання військової дисципліни, організацію несення гарнізонної та вартової служб, за виконання заходів з бойової і мобілізаційної готовності, які пов'язані з виконанням загальногарнізонних заходів, забезпечення необхідних умов для повсякденного життя та підготовки військових частин Збройних Сил України, проведення гарнізонних заходів за їх участю, стан екологічної та пожежної безпеки, взаємодію з представниками центрального органу виконавчої влади з питань надзвичайних ситуацій. Крім того, начальник гарнізону зустрічає Президента України, Голову Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, Міністра оборони та начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України, які прибули до гарнізону та супроводжує їх.

Впродовж останніх років цю посаду за сумісництвом обіймали генерал-майор Анатолій Сиротенко, полковники Ігор Шпак та Сергій Полтавець.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів 11:47

Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати із-за кордону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини