Міліція Чернігова шукає невідомих хуліганів, які намагалися спровокувати мирну акцію
1 грудня в чернігівському сквері імені Попудренка в рамках загальнонаціональної акції громадяни провели мітинг, на який зібралося близько 40 мешканців міста.
Після полудня невеличка група найбільш активних мітингувальників запропонувала іншим учасникам зібрання направитися до пам'ятника Леніну.
Дійшовши до підземного переходу, один з учасників заходу з числа ініціаторів ходи підпалив та кинув петарду, чим викликав обурення інших громадян. Після цього група молодих людей швидко розбіглася. Особи хуліганів на даний час встановлюються міліцією.
Решта ж громадяни, так і не дійшовши до пам'ятника Леніну, повернулися у сквер імені Попудренка та продовжили мітинг. Більше жодних інцидентів під час мирного зібрання не відбувалося. Міліція продовжує охороняти громадського порядок та безпеку громадян.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.