На Чернігівщині в результаті ДТП загинуло чотири людини
Через зіткнення на 108 кілометрі траси Кіпті-Глухів-Бачівськ мікроавтобуса і вантажівки, загинули водій і три пасажири легковика.
До чергової частини Борзнянського райвідділу міліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з тяжкими наслідками. На місце пригоди одразу виїхала слідчо-оперативна група.
Було встановлено, що 29-річний житель м. Конотоп Сумської області, керуючи автомобілем «OPEL VIVARO», рухаючись по автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ на 108 кілометрі не вибрав безпечну швидкість руху та безпечну дистанцію, не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з автомобіля МАЗ 54329 під керуванням 42-річного жителя Полтавської області, який рухався попереду в попутному напрямку.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій автомобіля «OPEL» та троє пасажирів, від отриманих тілесних ушкоджень загинули на місці події. Водій автомобіля МАЗ не постраждав.
Інформація про дану подію внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань, по факту ДТП відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Триває розслідування.
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.