Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 листопада, 23:28:13

"Тиждень добрих справ" у Центрі роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання

30.11.2013   14:18Агенцiя

В Чернігові у «Центрі роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» традиційно пройшов «Тиждень добрих справ».

Діти та педагоги готувалися до нього заздалегідь. Мета заходу: формування високих моральних якостей у вихованців клубів, підвищення рівня культури, сприяння формуванню активної громадської позиції. В усіх клубах пройшли міні-проекти, цікаві заходи, соціальні акції.

За задумом організаторів, клубам необхідно було обрати із запропонованого списку або придумати самостійно одну чи більше добру справу, яку вихованці хотіли б та могли зробити.

Творчі звіти вихованців за результатами втілення проекту були яскравими та цікавими.

Так, наприклад, у клубі «Джерельце» діти провели майстерню для відвідувачів філії дитячої бібліотеки, акцію «Подаруй дитині посмішку», разом із вихованцями клубу «Камертон» зібрали речі та іграшки для громадської організації «ШАНС», що допомагає людям з обмеженими можливостями.

В клубі «Чайка» вихованці активно взялися за виготовлення годівничок для птахів, художнього оформлення клумби біля клубу та посадки нових дерев.

В клубі «Берегиня» вихованці організували багато екологічних акцій, а також провели майстерню та концерт для дошкільнят сусіднього дитячого садка.

Вихованці клубу «Ровесник» відвідали з дружнім візитом, подарунками та концертом притулок «Надія». А відвідувачі клубів «Інтелект» та «Україна» пригощали печивом та теплим чаєм мешканців міста просто на вулиці.

Клуб «Фортуна» відзначився такими добрими справами як «Лікарня для книг», принесених із дитячої бібліотеки, листівками для людей похилого віку, екологічною акцією «Економічне використання паперу».

Вихованці клубу «Клуб ім. Ю.О. Гагаріна» відвідали дитячий садок із подарунками, виготовленими власноруч, – новорічними іграшками та прикрасами.

В заході взяли участь всі клуби за місцем проживання. Самі вихованці клубів отримали велике задоволення від свої добрих справ.

Тож запрошуємо всіх до клубів за місцем проживання. Будемо творити добро разом!

 

За інформацією Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання

Останні новини Чернігівщини

Не отримав генератори і втратив заощадження 18:33

Поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар в Інтернеті тільки після його отримання

Новгород - Сіверські рятувальники нагадали семенівчанам правила з мінної безпеки 18:25

Сьогодні співробітниця Новгород-Сіверського районного відділу ГУ ДСНС України у Чернігівській області провела з жителями м. Семенівка інформаційно-профілактичні бесіди щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Дванадцятою сесією обласної ради ухвалено обласні програми, фінансові, кадрові, майнові та інші важливі документи

Дванадцятою сесією обласної ради ухвалено обласні програми, фінансові, кадрові, майнові та інші важливі документи 18:20

Провела пленарне засідання голова обласної ради Олена Дмитренко разом з першим заступником голови обласної ради Ніною Лемеш та заступником голови обласної ради Дмитром Блаушем.

Панельна дискусія з польськими бібліотекарями "Як заохотити до читання" 18:07

28 листопада Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка, Чернігівське обласне відділення УБА у партнерстві з Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st Warszawy на платформі ZOOM провели панельну дискусію "Як заохотити до читання".