Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 06:26:06

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій: "Україна – це частина Європи, питання лише в тому, як знайти шлях для досягнення цієї мети"

28.11.2013   08:15Агенцiя

За словами представника духовенства, важливим є той момент, що люди, навіть беручи участь у різних мітингах, все ж мають спільну думку: Україна – це частина Європи, питання лише в тому, як знайти шлях для досягнення цієї мети.

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій

За його словами, українці мають єдину стратегічну позицію: спільне європейське майбутнє. Тому навіть акції протесту повинні проходити мирно, в рамках законодавства і без провокацій.

«Найголовніше - щоб ми не опускалися до насильства, ненависті і досягнення своєї мети через кров, через силові методи, оскільки зло породжує зло, а насильство породжує насильство», – підкреслює священик.

Водночас Євстратій (Зоря) побоюється, щоб інші сили, в тому числі - зовнішні, які не зацікавлені в тому, щоб Україна була мирною державою і розвивалася як громадянське суспільство, можуть чужими руками провокувати різні інциденти, впливати на ситуацію в країні.

За його словами, в тому випадку, коли « градус» громадського протесту підвищується, будь-який заклик може бути сприйнятий неадекватно. Відповідно, це може призвести до тяжких наслідків. Необхідно бачити, що відбуваються і будуть відбуватися провокації, але зараз потрібно не допустити, щоб ситуація в Україні перейшла ту межу, за якою відновити єдність українського суспільства буде дуже складно.

«Ми закликаємо в будь-якому випадку, яких би думок не дотримався людина, по яку б сторону вона не стояв - необхідно остерігатися насильства і бути дуже обережним», - підкреслив священнослужитель.


http://www.pohlyad.com/news/n/30038

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини