Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 05:33:22

Повір – і переможеш

27.11.2013   07:39Агенцiя

Це гасло вже сьомий рік поспіль служить дороговказом для хлопчиків і дівчаток із обмеженими фізичними властивостями, для яких відділ у справах молоді та спорту Борзнянської райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить спортивні змагання «Повір у себе».

– Ці змагання допоможуть дітям поспілкуватися у невимушеній обстановці, згуртуватися, більше дізнатися один про одного, поділитися своїми проблемами і, сподіваюся, потоваришувати – говорить начальник відділу в справах молоді та спорту Сергій Іващенко. – Як і у попередні роки діти гратимуть у шашки, шахи та дартс.

У підсумку серед шахістів переміг Сергій Корж із Берестовця, кращим серед шашкістів став Олександр Тичина з Борзни, а найвлучнішим став Андрій Петрунько зі школи-інтернату. Серед призерів змагань – Ігор Довгаль та Євгенія Запалій із Борзни та Павло Потапчук із Кинашівки.

– Турбота про цих дітей залишатиметься пріоритетною для держави, адже як ми ставимося до дітей зараз, так у майбутньому вони будуть ставитися і до своїх нащадків, – каже головний спеціаліст РЦСССДМ Людмила Запалій. – Проявляти любов та милосердя не тільки наш професійний обов’язок, але й необхідна риса характеру людини, котра прагне змінити світ на краще.


Андрій ДОНЧЕНКО

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.