Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 00:35:20

Надзвичайні в Чернігівській області за минулу добу

23.11.2013   10:23

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 23 листопада по 08 годину 24 листопада 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі. 

1. Пожежа в житловому секторі м. Прилуки, вул. Гірняка О 18 год. 20 хв. в господарстві гр. П. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю на площі 4 кв. м, пошкоджено перекриття. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток -10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Менський р-н, смт Березне, вул. Калініна О 18 год. 40 хв. в господарстві гр. Є. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 5 000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

 
Виявлення та знищення ВНП

22 листопада 2013 року о 14 год. 30 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП У ДСНС в області було знищено артилерійський снаряд калібру 45 мм часів Великої Вітчизняної війни, який було виявлено 21 листопада 2013 року в м. Прилуки на території міського сміттєзвалища.

 
Інші повідомлення

Станом на 06 год. 30 хв. 23.11.2013 на пункті пропуску "Сеньківка" Городнянського району проїзд з боку українського кордону вільний. Протягом доби до розгорнутого Управлінням Дснс України у Чернігівській області пункту обігріву водії транспортних засобів за допомогою не зверталися
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини