Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 серпня, 21:58:10

На Чернігівщині Держекоінспекція перевірила медичні заклади

13.10.2011   08:43

Протягом III кварталу п.р. Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області було перевірено 20 підприємств, організацій і установ, на яких утворюються “медичні відходи”, з них планово – 14.

За результатами перевірок у сфері поводження з медичними відходами, складено 13 протоколів, посадових осіб притягнуто до адмінвідповідальності. Загальна сума штрафів складає 4 131 грн.

Основними порушеннями, які виявлені, це – відсутність дозвільних документів на спецводокористування та дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, відсутність дозволів та лімітів на утворення та розміщення відходів на 2011 рік та відсутність ведення первинного обліку відходів.

Керівникам підприємств надані приписи щодо усунення виявлених порушень.
Підприємствам нараховані значні суми збитків за самовільне водокористування та здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволів.
На підприємствах є договори на передачу відходів підприємствам, що займаються утилізацією відходів.

В той же час, у ІІІ кварталі, Інспекцією було перевірено 7 підприємств, що займаються утилізацією відходів. За результатами перевірок складено 6 протоколів, посадових осіб притягнуто до адмінвідповідальності на загальну суму штрафів 2 244 грн.

На ІV квартал п.р. заплановано перевірити 7 підприємств, організацій і установ, на яких утворюються “медичні відходи” та 2 підприємства, що займаються утилізацією відходів.

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини