Державтоінспекція проводить профілактичну операцію
На території Чернігівської області з 21 жовтня триває планова всеукраїнська профілактична операція "Перевізник Зима-2013", покликана знизити кількість дорожньо-транспортних пригод за участю пасажироперевізників.
Патруль ДПС
Громадяни, які регулярно їздять до столиці, ще не забули автопригоду з маршрутним автобусом сполученням "Чернігів-Київ", у якого під час руху відвалилося колесо і травмувало водія скутера.
Після цього випадку працівники ДАІ ще прискіпливіше перевіряють технічний стан транспортних засобів, гуму, самого водія автобусу. Щоденні перевірки здійснюються абсолютно на всіх маршрутах, незалежно від напрямків слідування.
Деякі інтернет-видання вже вбачають у профілактичних заходах, які проводить ДАІ по всій державі, певну політичну складову.
Міліція офіційно заявляє, що правоохоронці знаходяться поза політикою і виконують свої функціональні обов'язки - забезпечують безпеку дорожнього руху і пасажирських автоперевезень.
УДАІ УМВС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.
Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29
У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.