Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:35:33

Кордон на Чернігівщині перетнуло близько 5 мільйонів громадян

22.11.2013   12:02

На 11 відсотків зросла кількість громадян, що перетнули кордон у Чернігівській області протягом січня-жовтня.

Аналізуючи ситуацію начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов, зазначив що аналогічно зростає і потік транспортних засобів та вантажів пропущених через кордон. Загалом цьогоріч через пункти пропуску прослідувало 4,9 мільйонів громадян, 1,2 мільйони транспортних засобів та 5,4 тисяч тонн вантажів.
 
Заходи, що вживаються митницею для забезпечення комфортного та швидкого перетину кордону, спрямовані на зменшення кількості митних оглядів та часу митного оформлення товарів. Тільки у жовтні відбулось зменшення середнього часу митного оформлення товарів за митним деклараціями у митних режимах експорт та транзит у середньому в 1,3 рази.

Також з жовтня, відповідно до вимог статті 259 Митного кодексу України, суб’єкти господарювання надають до митного оформлення попередню митну декларацію, що містить усю необхідну інформацію для здійснення випуску товарів у відповідний митний режим без пред’явлення їх митному органу. За місяць було оформлено 687 таких декларацій.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».